Nagłówek Nagłówek

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » REGULAMIN » FORUM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Forum

  
GiNTTeR
04.08.2012 12:57:45


Grupa: Administrator 

Posty: 10 #984713
Od: 2012-8-4
Bana można dostać za:
1. Obrażanie wszystkich użytkowników forum jakimikolwiek słowami zawierającymi obrazę.

2. Umieszczanie jakichkolwiek linków do stron, w szczególności reflinków. (Z wyjątkiem działu "Reklama")

3. Umieszczanie linków lub obrazów +18. W tematach jak i profilach.

4. Spamowaniem lub nabijaniem postów w tematach jak i SB.

5. Kopiowanie treści tematów z innych for bez zgody prawdziwego autora lub źródła.

6. Niepotrzebne używanie słów wulgarnych (Administrator / Moderator decyduje czy słowo wulgarne jest potrzebne, nie osoba pisząca post).

7. Pisanie skargi na admina lub gracza z wymyślonymi przez siebie powodami.

8. Wyłudzanie od danego usera pochwały.

9. Umieszczanie avatarów lub podpisów noszących reklamę lub obrazę danego/ych userów.

10. Podpisy z dużą ilością sygnatur będą usuwane z powodów estetycznych.

11. Reklamowanie innych serwerów
_________________



Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » REGULAMIN » FORUM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny