
Grupa: Administrator 
Posty: 10 #984713 Od: 2012-8-4
| Bana można dostać za: 1. Obrażanie wszystkich użytkowników forum jakimikolwiek słowami zawierającymi obrazę.
2. Umieszczanie jakichkolwiek linków do stron, w szczególności reflinków. (Z wyjątkiem działu "Reklama")
3. Umieszczanie linków lub obrazów +18. W tematach jak i profilach.
4. Spamowaniem lub nabijaniem postów w tematach jak i SB.
5. Kopiowanie treści tematów z innych for bez zgody prawdziwego autora lub źródła.
6. Niepotrzebne używanie słów wulgarnych (Administrator / Moderator decyduje czy słowo wulgarne jest potrzebne, nie osoba pisząca post).
7. Pisanie skargi na admina lub gracza z wymyślonymi przez siebie powodami.
8. Wyłudzanie od danego usera pochwały.
9. Umieszczanie avatarów lub podpisów noszących reklamę lub obrazę danego/ych userów.
10. Podpisy z dużą ilością sygnatur będą usuwane z powodów estetycznych.
11. Reklamowanie innych serwerów _________________


 |