Forum
Bana można dostać za:
1. Obrażanie wszystkich użytkowników forum jakimikolwiek słowami zawierającymi obrazę.

2. Umieszczanie jakichkolwiek linków do stron, w szczególności reflinków. (Z wyjątkiem działu "Reklama")

3. Umieszczanie linków lub obrazów +18. W tematach jak i profilach.

4. Spamowaniem lub nabijaniem postów w tematach jak i SB.

5. Kopiowanie treści tematów z innych for bez zgody prawdziwego autora lub źródła.

6. Niepotrzebne używanie słów wulgarnych (Administrator / Moderator decyduje czy słowo wulgarne jest potrzebne, nie osoba pisząca post).

7. Pisanie skargi na admina lub gracza z wymyślonymi przez siebie powodami.

8. Wyłudzanie od danego usera pochwały.

9. Umieszczanie avatarów lub podpisów noszących reklamę lub obrazę danego/ych userów.

10. Podpisy z dużą ilością sygnatur będą usuwane z powodów estetycznych.

11. Reklamowanie innych serwerów


  PRZEJDŹ NA FORUM