| Forum |
| Bana można dostać za: 1. Obrażanie wszystkich użytkowników forum jakimikolwiek słowami zawierającymi obrazę. 2. Umieszczanie jakichkolwiek linków do stron, w szczególności reflinków. (Z wyjątkiem działu "Reklama") 3. Umieszczanie linków lub obrazów +18. W tematach jak i profilach. 4. Spamowaniem lub nabijaniem postów w tematach jak i SB. 5. Kopiowanie treści tematów z innych for bez zgody prawdziwego autora lub źródła. 6. Niepotrzebne używanie słów wulgarnych (Administrator / Moderator decyduje czy słowo wulgarne jest potrzebne, nie osoba pisząca post). 7. Pisanie skargi na admina lub gracza z wymyślonymi przez siebie powodami. 8. Wyłudzanie od danego usera pochwały. 9. Umieszczanie avatarów lub podpisów noszących reklamę lub obrazę danego/ych userów. 10. Podpisy z dużą ilością sygnatur będą usuwane z powodów estetycznych. 11. Reklamowanie innych serwerów |