
Grupa: Administrator 
Posty: 10 #984777 Od: 2012-8-4
Ilość edycji wpisu: 1 | Na serverze nie wolno: 1 podszywać się pod innych graczy i adminów. 2 obrażać graczy, a przede wszystkim adminów. 3 używać wulgarnych słów, omijać cenzury. 4 nadmiernie i celowo przeszkadzać graczowi/graczom w grze. 5 mieć identycznego lub bardzo podobnego nicku, który jest już zajęty przez innego gracza. 6 zastraszać i groźić graczom. 7 zabijać na spawnie (spawn-kill (sk)), 8 zabijać z car-kill (ck), heli-kill (hk). 9 bugować 10 reklamować stron www, klanowych, IP innych serverów. _________________


 |